BazaPlacow.pl

Katalog producentów placów zabaw

Comes Domek „Tomek”

katalog biznesowy meritoapp.pl

Comes Domek „Tomek”

Producent: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Kategoria: Urządzenia rekreacyjne, / Wyposażenie placów zabaw

Opis
Niewątpliwa gratka dla miłośników zabawy w „dom” i nie tylko – to kolorowy i przytulny domek z ławeczkami do siedzenia wewnątrz. Solidna stalowa konstrukcja przykryta jest dwuspadowym dachem, wykonanym  z grawerowanego w fantazyjne wzory – odpornego na niekorzystne warunki pogodowe – tworzywa HDPE. Ścianki boczne do połowy zabudowane są płytami HDPE, które podobnie jak dach – ozdobione są wzorami rozwijającymi wyobraźnię i stanowiącymi dodatkową atrakcję dla najmłodszych. W opcji wkomponowane w jedną ze ścianek bocznych gra ‘kółko i krzyżyk’ lub liczydło. Urządzenie jest odpowiednie dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, nie wymaga zastosowania specjalnej nawierzchni w strefie bezpieczeństwa, dlatego z powodzeniem możemy ustawić je na trawie. Urządzenie idealnie nadaje się na przedszkolne palce zabaw. Produkt spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176:2009, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji COBRABiD  w Warszawie.

Wymiary
Długość: 1,4 m
Szerokość: 1,25 m
Wysokość: 1,64 m
Strefa bezpieczeństwa: 4,2 x 4,3 m
Liczba użytkowników: 4 m
Prefabrykat UK: 4 sztuk

Elementy
konstrukcja z profilu zamkniętego 60×60 mm

Pliki

Comes Motyl Ściskający oraz Motyl Rozciągający

Comes Motyl Ściskający oraz Motyl Rozciągający

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Urządzenie przeznaczone na siłownie plenerowe, doskonale rozwija mięśnie ramion, barków, klatki piersiowej oraz pleców. Podwójne stanowiska mocowane są do słupa (możliwość mocowania na pylonie). Konstrukcja siłowni plenerowych wykonana jest z wysokiej jakości materiałów jak stal malowana proszkowo, tworzywo HDPE i blacha ryflowana. Ćwiczenia w towarzystwie zachęcają do dłuższego korzystania z siłowni plenerowych, które korzystnie wpływają nie tylko na rozwój mięśni ale także na nasze samopoczucie. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikat na zgodność z normami polskimi i europejskimi PN-EN 1176-1:2009, PN-EN 1176-7:2009, co potwierdza, że spełniają wymagania bezpieczeństwa.

Comes Zjeżdżalnia Krasnal 4

Comes Zjeżdżalnia Krasnal 4

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Niewielka zjeżdżalnia dla młodszych dzieci (do 7 lat) w kosmicznym designie. Wyposażona jest w ześlizg, wieżyczkę z bulajem zamontowanym w dachu, trap wejściowy z guzami chwytnymi do wspinaczki oraz ruchomy element do zabawy. Dach i wypełnienia wykonano z tworzywa HDPE ozdobionego grawerowanymi wzorami. Podłogę i wejście wykonano z antypoślizgowej sklejki. Urządzenie można zastosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Ze względu na niewielkie rozmiary doskonale nadaje się na małe place zabaw, zwłaszcza przedszkolne. Produkt spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176:2009, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji COBRABiD  w Warszawie.

Comes Przeplotnia „Słup z Oponami”

Comes Przeplotnia „Słup z Oponami”

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Wysoka solidna przeplotnia, o stalowej konstrukcji w nietypowym kształcie, to urządzenie przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Całość jest cynkowana, a następnie malowana, co wydłuża trwałość urządzenia, które świetnie nadaje się na ogólnodostępne, szkolne czy też przedszkolne place zabaw. Produkt spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176:2009, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji COBRABiD  w Warszawie.

Comes Urządzenie sprawnościowe STHENOS 18

Comes Urządzenie sprawnościowe STHENOS 18

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Korzystanie z urządzenia polega na:wykonywaniu „pompek szwedzkich”wykonywaniu pompekprzechodzeniu stojąc na rękach pomiędzy szczeblami urządzeniaćwiczeniu równoważni

Comes Tablica do Rysowania Kredą „Ala”

Comes Tablica do Rysowania Kredą „Ala”

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Tablica do rysowania kredą, przeznaczona do montowania na zewnątrz, to świetna propozycja na szkolne  i przedszkolne place zabaw. W cieplejsze dni umożliwia nauczycielom prowadzenie lekcji na świeżym powietrzu, dla dzieci to niezbędny element potrzebny do zabawy w dom, sklep i zawsze wtedy, kiedy na placu zabaw nie mogą znaleźć nawierzchni odpowiedniej do rysowania. Tablica posiada stalową konstrukcję i wypełnienie z wodoodpornej sklejki pokrytej dwustronnie farbą do tablic szkolnych. Produkt spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176:2009, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji COBRABiD  w Warszawie.

Comes Ściana Wspinaczkowa Skałkowa

Comes Ściana Wspinaczkowa Skałkowa

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Pojedyncza ścianka do wspinaczki, to doskonała propozycja dla początkujących miłośników tego sportu oraz dla każdego, kto lubi wyzwania i dobrą zabawę. Ścianka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat i umożliwia zabawę nawet 6 użytkownikom jednocześnie. Konstrukcja wykonana jest ze stali, wypełnienie z trwałego, nieblaknącego i odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne tworzywa HDPE, które dodatkowo ozdobiono atrakcyjnymi dla dzieci wzorami. Guzy chwytne zamocowane są po obu stronach ścianki. Produkt spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176:2009, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji COBRABiD   w Warszawie.

Comes Huśtawka Sprężynowa Śmigło – Wzór „Rodeo Max 2″

Comes Huśtawka Sprężynowa Śmigło – Wzór „Rodeo Max 2″

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Huśtawka sprężynowa przeznaczona dla czterech użytkowników, która umożliwia bujanie i jednocześnie ćwiczenie równowagi przez młodsze, jak i starsze dzieci (w przedziale 3-15 lat). Konstrukcja cynkowana ogniowo i malowana połączona dwiema sprężynami zakotwiczonymi w fundamentach betonowych, które zapewniają stabilność urządzenia. Uchwyty stalowe i ocynkowane  oraz siedziska gumowane lub z tworzywa HDPE odpornego na warunki atmosferyczne. Konstrukcja umożliwia zabawę także dzieciom niepełnosprawnym, dlatego świetnie nadaje się na integracyjne place zabaw. Firma Comes gwarantuje zadowolenie z produktu i bezpieczeństwo dzieci podczas zabawy. Produkt spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176:2009, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji COBRABiD  w Warszawie.

Comes Domek „Lolek”

Comes Domek „Lolek”

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Kolorowy, przytulny domek z dwuspadowym dachem i zabudowanymi ściankami bocznymi, to propozycja dla młodszych i starszych dzieci (przedział wiekowy 3-12 lat). W jednej ze ścianek zamontowana jest gra ‘kółko i krzyżyk’, wewnątrz domku znajduje się ławeczka. W płytach stanowiących wypełnienia boczne wycięto okienka oraz drzwi. Płyty boczne oraz dach wykonano z trwałego i odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne tworzywa HDPE, które dodatkowo ozdobiono grawerowanymi wzorami tematycznymi.  W opcji wersja w ‘kosmicznym’ designie (Nr katalogowy 11.65.2) Urządzenie nie wymaga zastosowania specjalnej nawierzchni amortyzującej w strefie bezpieczeństwa, dlatego można ustawić je na trawie. Produkt spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176:2009, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji COBRABiD  w Warszawie.

Comes Huśtawka Ważka „Mewa”

Comes Huśtawka Ważka „Mewa”

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Dwuosobowa, kolorowa huśtawka wagowa o solidnej konstrukcji przytwierdzona jest do podłoża za pomocą prefabrykatów betonowych, zapewniających stabilność i trwałość urządzenia. Urządzenie świetnie spełnia swoja funkcję jako huśtawka dla młodszych oraz starszych dzieci (przydział wiekowy 3-15 lat). Zastosowane pod siedziskami (gumowanymi lub wykonanymi z tworzywa HDPE) amortyzatory chronią przed wstrząsami. Dzięki solidnej konstrukcji huśtawka doskonale sprawdza się na ogólnodostępnych placach zabaw. Firma Comes gwarantuje zadowolenie z produktu i bezpieczeństwo dzieci podczas zabawy. Produkt spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176:2009, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji COBRABiD  w Warszawie.

Comes Zjeżdżalnia „Skrzat A”

Comes Zjeżdżalnia „Skrzat A”

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Zjeżdżalnia połączona z zadaszoną wieżyczką i wejściem w postaci schodków świetnie sprawdzi się na każdym placu zabaw i sprawi radość zarówno młodszym , jak i starszym dzieciom ( przedział wiekowy 3-15 lat). Stalowa konstrukcja, stopnie z wodoodpornej sklejki antypoślizgowej, daszek i wypełnienia z tworzywa HDPE, ześlizg z blachy nierdzewnej – wszystko to zapewnia trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Produkt spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176:2009, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji COBRABiD  w Warszawie.

Comes Huśtawka Ważka „Modra”

Comes Huśtawka Ważka „Modra”

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Dwuosobowa, kolorowa huśtawka wagowa o solidnej konstrukcji przytwierdzona jest do podłoża za pomocą prefabrykatów betonowych, zapewniających stabilność i trwałość urządzenia. Urządzenie świetnie spełnia swoja funkcję jako huśtawka dla młodszych oraz starszych dzieci (przydział wiekowy 3-15 lat). Zastosowane pod siedziskami (gumowanymi lub wykonanymi z tworzywa HDPE) amortyzatory chronią przed wstrząsami. Huśtawka idealnie nadaje się na plac zabaw o niewielkiej powierzchni. Firma Comes gwarantuje zadowolenie z produktu i bezpieczeństwo dzieci podczas zabawy. Produkt spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176:2009, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji COBRABiD  w Warszawie.

Comes Zestaw Rakieta Trójstronna

Comes Zestaw Rakieta Trójstronna

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Wielofunkcyjne urządzenie kształtem przypominające kosmiczną rakietę, to gwarancja świetnej zabawy zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci (przedział wiekowy 3-12 lat). Konstrukcja wykonana jest ze stali, wypełnienia ozdobione grawerowanymi wzorami zostały wykonane z trwałego i nieblaknącego tworzywa HDPE. Urządzenie wyposażone w ściankę do wspinaczki z guzami chwytnymi, ruchome elementy do zabawy, otwory do przechodzenia oraz małą drabinkę – to doskonała propozycja na szkolne i przedszkolne place zabaw. Produkt spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176:2009, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań  i Certyfikacji

Comes Ławka Stalowa Bez Oparcia „Agatka”

Comes Ławka Stalowa Bez Oparcia „Agatka”

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Ławka stalowa bez oparcia Agatka. Jeden z najbardziej popularnych wzorów ławek bez oparcia. Solidna i prosta konstrukcja wkomponuje się zarówno w przestrzeń placu zabaw, szkoły, parku czy tereny osiedla.

Comes Zestaw Gimnastyczny „FIP”

Comes Zestaw Gimnastyczny „FIP”

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Wielofunkcyjne urządzenie przeznaczone dla starszych dzieci (przedział wiekowy 7-15 lat) to doskonała propozycja na szkolne place zabaw, świetnie sprawdza się jako pomoc podczas lekcji Wychowania fizycznego. W skład zestawu wchodzą dwie ścianki wspinaczkowe, wspinaczkowa lina z koralikami, łańcuchowa ściana wspinaczkowa ‘pajęczyna’, rura do wspinania oraz łańcuchowa drabinka. Konstrukcja urządzenia wykonana jest ze stalowych elementów, cynkowanych oraz malowanych, wypełnienia bocznych ścianek z trwałego tworzywa HDPE, atestowane łańcuchy ze stali nierdzewnej. Wysokiej jakości materiały zapewniają trwałość urządzenia oraz bezpieczeństwo użytkowania. Produkt spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176:2009, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań  i Certyfikacji.

Comes Zjeżdżalnia „Słoń” z Rampą Pochyłą

Comes Zjeżdżalnia „Słoń” z Rampą Pochyłą

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Zjeżdżalnia o fantazyjnym kształcie konstrukcji, wyposażona w zadaszoną wieżyczkę, wejściową drabinkę łukową , ześlizg z blachy nierdzewnej oraz rampę ze sklejki antypoślizgowej z guzami chwytnymi  – to gwarancja świetnej zabawy dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Stalowa konstrukcja, podest z wodoodpornej sklejki antypoślizgowej, daszek i wypełnienia z tworzywa HDPE – wszystko to zapewnia trwałość  i bezpieczeństwo użytkowania. Urządzenie nie wymaga zastosowania specjalnej nawierzchni, dlatego z powodzeniem można ustawić je na trawie. Produkt spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176:2009, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji COBRABiD  w Warszawie.

Comes Bramka z Koszem

Comes Bramka z Koszem

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Bramka z koszem to połączenie idealne wszędzie tam, gdzie teren ogranicza możliwości budowy kilku boisk. Świetna opcja zarówno dla miłośników gry w koszykówkę jak i w piłkę nożną. Solidne wykonanie i wysokiej jakości materiały zapewniają trwałość urządzenia i bezpieczeństwo użytkowania. Produkt spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176:2009, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji COBRABiD  w Warszawie.

Comes Skałka Do Wspinaczki

Comes Skałka Do Wspinaczki

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Gratka dla małych miłośników wspinaczki – wysoka skałka wyposażona w guzy chwytne, kształtem przypomina naturalną skałę. Urządzenie posiada tunel umożliwiający przejście na drugą stronę skałki. Guzy chwytne rozmieszczono w liczbie 4 szt. na metr kwadratowy. Konstrukcją urządzenia są samonośne bryły wykonane  z laminatu poliestrowego. Produkt spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176:2009, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

Comes Chata Indiańska

Comes Chata Indiańska

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Nowość! Prawdziwa gratka dla wszystkich dzieci, tych małych i tych trochę większych – indiańska chata, która każdy plac zabaw zamieni w wioskę Apaczów. Świetnie sprawdzi się na przedszkolnych placach zabaw, jako pomoc podczas lekcji historii, odgrywania scenek teatralnych czy festynów dziecięcych.

Comes Kiwak „Dublo”

Comes Kiwak „Dublo”

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Dwuosobowy kiwak, kształtem przypominający klasyczną huśtawkę – ‘ważkę’, to propozycja zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci (przedział wiekowy od 3 do 15 lat). Świetnie sprawdzi się na każdym placu zabaw – przy szkole, przedszkolu czy na osiedlu, nie wymaga zastosowania specjalnej nawierzchni, dlatego z powodzeniem można ustawić  go na trawie. Solidna stalowa konstrukcja, zabezpieczona poprzez cynkowanie i malowanie oraz elementy  z tworzywa HDPE – to gwarancja jakości przez długi czas. Produkt spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176:2009, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji COBRABiD  w Warszawie.

Comes Huśtawka „Jolka Bocianie Gniazdo”

Comes Huśtawka „Jolka Bocianie Gniazdo”

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Jednoosobowa huśtawka wahadłowa, to idealne urządzenie dla dzieci w wieku 7 – 15 lat. Solidna konstrukcja cynkowana ogniowo i malowana farbami w żywych kolorach zapewnia trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Szeroko rozstawione nogi boczne są przytwierdzone do podłoża za pomocą prefabrykatów betonowych, zapewniających stabilność urządzenia podczas nawet najbardziej energicznego huśtania. Atestowane zawiesia z dużymi (900-1200mm!) siedziskami typu „Bocianie gniazdo” są zamocowane na łożyskach tocznych w bezpieczny sposób. Klasyczna konstrukcja w połączeniu z nowoczesnym siedziskiem jest ciekawym elementem każdej przestrzeni zabawowej. Firma Comes gwarantuje zadowolenie z produktu i bezpieczeństwo dzieci podczas zabawy. Produkt spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176:2009, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji COBRABiD  w Warszawie.

Comes Huśtawka Sprężynowa Śmigło – Wzór Śmigło 1

Comes Huśtawka Sprężynowa Śmigło – Wzór Śmigło 1

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Huśtawka sprężynowa, dwuosobowa w kształcie śmigła – to zabawka, która pozwala dzieciom młodszym i starszym (przedział wiekowy 3-15  lat) na radosne bujanie się i równocześnie rozwijanie koordynacji ruchowej, czemu sprzyja gra „labirynt” zamontowana w centrum urządzenia. Konstrukcja malowana, wykonana z tworzywa HDPE odpornego na warunki atmosferyczne. Huśtawka zapewni doskonałą zabawę nie tylko miłośnikom gier planszowych;) Firma Comes gwarantuje zadowolenie z produktu i bezpieczeństwo dzieci podczas zabawy. Produkt spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176:2009, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji COBRABiD  w Warszawie.

Comes Urządzenie Linarne „Pajęczyna”

Comes Urządzenie Linarne „Pajęczyna”

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Linowe urządzenie o konstrukcji przypominającej pajęczą sieć, to propozycja świetnej zabawy dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Siatka z lin stalowo-polipropylenowych jest trwała, odporna na obciążenia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – dzięki temu będzie służyła małym użytkownikom przez długi czas. Linarium jest doskonałą propozycją na szkolne i osiedlowe place zabaw – atrakcyjny design i funkcjonalność sprawiają, że tego typu zabawki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych. Urządzenie nie wymaga zastosowania specjalnej nawierzchni amortyzującej upadek, dzięki czemu z powodzeniem można zamontować je na trawie. Produkt spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176:2009, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji COBRABiD  w Warszawie.

Comes Zestaw Rekreacyjny Dwuwieżowy „Złoty Stok B”

Comes Zestaw Rekreacyjny Dwuwieżowy „Złoty Stok B”

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Wystarczy odrobina wyobraźni i nowy zestaw przeniesie każde dziecko na prawdziwy „dziki zachód”. Dzięki nowym wzorom i elementom do zabawy można zwiedzić saloon, spłynąć rwącą rzeką, czy wspinać się na kaktusy (i przy tym nie pokłuć!).

Comes Kosz Parkowy „6″

Comes Kosz Parkowy „6″

Brand: Comes

Cena: skontaktuj się z producentem

Klasyczny i funkcjonalny kosz na odpadki, łatwy do opróżnienia – to obowiązkowy element wyposażenia każdej przestrzeni publicznej.

Producenci

Kategorie