BazaPlacow.pl

Katalog producentów placów zabaw

Novum Biurko komputerowe LL 76 cm żółte

katalog biznesowy krystalnorpol.com.pl

Novum Biurko komputerowe LL 76 cm żółte

Producent: Novum

Cena: 211.30 PLN

Kategoria: Szkoły wyższe / Aranżacje sal / Stoły i biurka

Opis
Biurko komputerowe na metalowym stelażu, wyposażone w półkę na komputer, posiada bezpieczne zaokrąglone narożniki. Wym.: wys. 76 x szer. 130 x gł. 50 cm.  Przy zakupie kompletu krzesełek i biurek dla 30 dzieci istnieje możliwość pomalowania stelaży na dowolny kolor z palety RAL za dopłatą 10%!

Wymiary

Elementy

Pliki

Novum Stacja pogody z kogutkiem

Novum Stacja pogody z kogutkiem

Brand: Novum

Cena: 87.72 PLN

Stacja pogody z kogutkiem Stacja pogody z kogutkiem to niedrogie rozwiązanie pozwalające obserwować różne aspekty pogody takie jak: prędkość i kierunek wiatru, opady atmosferyczne, temperatura. Podczas obserwacji można również sprawdzić godzinę, gdyż w zestawie znajduje się  zegar słoneczny. Urządzenie montowane na słupku. Zaleca się montowanie urządzenia w słoneczny dzień, żeby zamontować zegar słoneczny tak żeby wskazywał prawidłową godzinę. Do zestawu dołączona jest karta pomiarów, w której wpisuje się wyniki pomiarów, żeby porównać zmieniające się warunki pogodowe. Instrukcja montażu:   - wybrać otwarte miejsce w ogrodzie z dala od drzew i cienia i umieścić w podłożu plastikową rurkę ( z okrągłym rozszerzeniem) na głębokość przynajmniej 20 cm,       - wcisnąć kolejną rurkę, -     - wsunąć termometr na rurkę na przynajmniej 25 mm, -     - zmontować zegar słoneczny i umieścić na plastikowej rurce, tak żeby wskazówka skierowana była na południe, - wcisnąć kolejną rurkę, - wsunąć miernik deszczu, ulokować gnomon w nacięciu, wsunąć kubeczek ze skalą w uchwyt, - umieścić zwierzątka z kierunkami wiatru na krzyżaku, upewniając się że zwierzątka ustawione są głowami na zewnątrz, dopasować na rurce tak by N wskazywało   północ - dopasować głowę kogutka.    W zestawie: - deszczomierz ze skalą w calach i centymetrach, - termometr wskazujący temperaturę w stopniach Celcjusza i Kalwinach, - kierunek wiatru wskazuje obracająca się figurka kogutka, a jego siłę wmontowany wskaźnik, - zegar słoneczny, - słupek o wysokości 116 cm. 

Novum Koła zębate

Novum Koła zębate

Brand: Novum

Cena: 645.52 PLN

Koła zębate które połączymy ze sobą i po przekręceniu jednego z nich, drugie również się obraca, ale w przeciwnym kierunku. Ile razy obraca się małe koło przy każdym obrocie dużego? Przekładnie wprowadzają dzieci w świat podstawowych pojęć z zakresu nauki i mechaniki, w interesujący sposób stymulują ich rozumowanie i umiejętność kreatywnego myślenia, prowokują i zapewniajągodziny świetnej zabawy, odsłaniając zawiłość zależności przełożenia kół. Odpowiednio zaprojektowane długie "zęby" ułatwiają dzieciom zazębianie kół, które w łatwy sposób można połączyć z klockami. Każde koło może być połączone z rączkąi przymocowane do klocka. Operowanie kołami nie stanowi dla dzieci problemu. Klocki wykonane są z bezpiecznego materiału, są łatwe w montażu, idealna pomoc dla dzieci w rozwoju ich umiejętności projektowania, kreatywności oraz wyobraźni. Kolorowe i atrakcyjne wzory wzbudzają zainteresowanie u dzieci. Zestaw składa się z 14 elementów: - 6 paneli o wym.: dł. 40 x szer. 40 x wys. 5 cm, - 2 duże koła zębate o śr.: 52 cm,- 4 małe koła zębate o śr.: 30 cm,- 2 rączki o wym.: dł. 27 x szer. 15 cm.  

Novum Lalka Dziadek

Novum Lalka Dziadek

Brand: Novum

Cena: 130.00 PLN

Dziadek wys.70 cm materiał : bawełna

Novum Puf z granulatem duży czerwony

Novum Puf z granulatem duży czerwony

Brand: Novum

Cena: 162.52 PLN

Puf z granulatem duży jest bardzo wygodnym siedziskiem, które sprawi radość każdemu dziecku. Sprawdza się w szkołach, przedszkolach, świetlicach, rozmaitych kącikach, gdzie dzieci spędzają swój czas. Jego forma pozwala także na wykorzystanie dla odpoczynku osób niepełnosprawnych. Ciepła, czerwona barwa jest na tyle wyrazista, by przyciągnąć uwagę, ale i na tyle stonowana, by nie razić w oczy. Daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Pokrowiec wypełniony granulatem, który zagwarantuje wygodę, możliwość efektywnego odpoczynku oraz relaksu. Całość to wysokiej jakości wykonanie w każdym calu. Miękkość pokrycia oraz plastyczność kształtu sprawiają, że puf doskonale sprawdza się jako zasadnicza część wyposażenia przestrzeni aranżowanych do prowadzenia sesji kontaktu z osobami niepełnosprawnymi.   Zalety siedziska: - styropianowy granulat i gryz gąbkowy gwarantuje miękkość i wygodę siedzenia, a przy tym idealnie izoluje od  zimnego podłoża, - siedzisko dopasowuje się do anatomii ciała każdego dziecka, - całkowicie bezpieczne podczas zabaw najmłodszych, - lekkie, dzięki czemu może być z łatwością przenoszony przez dzieci do różnych pomieszczeń, - napięcie mięśni zostanie zniwelowane, dziecko odpręży się i zrelaksuje, - wytrzymuje duże obciążenie.    Wykonanie: - pokrowiec wypełniony specjalnym mieszanką granulatu oraz gryzu gąbkowego, dzięki czemu wypełnienie fotela nie ugniata się nawet po długim użytkowaniu, - pokrowiec wykonany jest z bezftalanowego meditapu - materiału łatwego do utrzymania w czystości, o przyjemnej w dotyku powierzchni,  - dodatkowe wzmocnienie dzięki zastosowaniu podwójnego szwu od wewnątrz oraz elastycznych nici, - wysoka jakość szycia i łączenia elementów.   Wym.: 80 x 80 x 40 cm

Novum Rękawice bramkarskie

Novum Rękawice bramkarskie

Brand: Novum

Cena: 130.00 PLN

Wykonane z miękkiego i przyczepnego lateksu. Warstwa wierzchnia o wysokiej gęstości, elestyczny ściągacz z lateksowym paskiem zapinanym na rzep.

Novum Mata puzzle Lotnisko

Novum Mata puzzle Lotnisko

Brand: Novum

Cena: 73.09 PLN

9 puzzli o wym.: 32 x 32 cm

Novum Magnetyczny zegar - zestaw tablicowy

Novum Magnetyczny zegar - zestaw tablicowy

Brand: Novum

Cena: 105.61 PLN

Para magnetycznych zegarów Zestaw składa się z 2 magnetycznych zegarów, 2 zestawów magnetycznych wskazówek oraz 57 cyfr. Zadaniem uczniów jest ułożenie w odpowiedniej pozycji wskazówek na zegarze, tak żeby pokazywały czas zapisany w formie cyfrowej lub odwrotnie.     Zalety: -  kształtuje pojęcia upływu czasu, -  uczy umiejętności odczytywania godzin na zegarze, -  wyjaśnienie zasad korzystania z zegara w sposób pozwalający na stopniowanie trudności poprzez kolejne wprowadzanie nowych pojęć, - w atrakcyjnej formie umożliwia zainteresowanie uczniów sposobami pomiaru czasu i jego jednostkami, - pomaga uświadomić dzieciom podział doby na dzień i noc,  - uczy określać pory dnia.   W zestawie: - 2 tarcze zegarowe o wym.: 30 x 36 cm,, - 57 magnetycznych kartoników z cyframi.   Zestaw przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia.    

Novum Woreczki z grochem - figury geometryczne

Novum Woreczki z grochem - figury geometryczne

Brand: Novum

Cena: 21.06 PLN

Zestaw 6 sztuk kolorowych woreczków z grochem w różnych geometrycznych kształtach. Idealne do ćwiczeń aktywizujących uczniów. Wym.: 10 - 13 cm.Woreczki z grochem - figury geometryczne to gadżet, który przyda się nie tylko do zabawy. Przede wszystkim przeznaczone do aktywności sportowej i rywalizacji z rówieśnikami podczas na przykład zajęć wychowania fizycznego, ale także na sali, gdzie dzieciom przychodzi zmierzyć się z gimnastyką korekcyjną. Woreczki to prosta forma, a do tego w pełni bezpieczne wykonanie. Zachęcają kolorami, jak i kształtami figur geometrycznych. Pobudzają wyobraźnię. Oferują możliwość zabawy, a jednocześnie edukacji. Woreczki można swobodnie wykorzystać do sportowej rywalizacji z rówieśnikami, a podczas gimnastyki do rozmaitych ćwiczeń, które mają na celu wspomóc prawidłowy rozwój dziecka. To niewielki zestaw kolorowych woreczków, które jednak wbrew pozorom oferują wiele możliwości. Zabawa, do której zostaną użyte to właściwie kwestia tylko i wyłączenia pomysłu. Połączenie przyjemnego z pożytecznym. Czasu spędzonego na wspólnej zabawie, podczas aktywności fizycznej, motywacja do zdrowej rywalizacji i ćwiczeń.

Novum Krzesło WP 34 cm czerwone

Novum Krzesło WP 34 cm czerwone

Brand: Novum

Cena: 66.59 PLN

Elastyczne krzesełka z tworzywa sztucznego, dzięki lekko sprężystemu oparciu oraz otworowi pomiędzy oparciem a odpowiednio wyprofilowanym siedziskiem, pomagają korygować postawę dzieci oraz utrzymują kręgosłup we właściwym ułożeniu, zapewniając komfortowe siedzenie nawet przez dłuższy czas. Antypoślizgowe, plastikowe nakładki na nóżkach zapewniają stabilność, ponadto zapobiegają zarysowaniom na podłodze. Ciepłe kolory krzesełek dodają uroku wnętrzom, są niebywałą zachętą do używania ich w trakcie zajęć czy też zabaw. Nadają się także dla dorosłych.

Novum Ołówek z pianki - zielony

Novum Ołówek z pianki - zielony

Brand: Novum

Cena: 105.61 PLN

Miękki ołówek w kolorze zielonym, wykonanay z pianki pokrytej Meditapem bez ftalanów, pokrowiec zasuwany wysokiej jakości zamkiemkiem błyskawicznym. Wym.: 30 x 30 x 90 cm

Novum Szafka na szuflady N 800 - czerwona

Novum Szafka na szuflady N 800 - czerwona

Brand: Novum

Cena: 127.65 PLN

Cena szafek nie uwzględnia szuflad! Szuflady N, małe i duże, są w oddzielnej sprzedaży. Wym.: wys. 89 x szer. 89 x gł. 49 cm.Dostępne do wyczerpania zapasów.

Novum Ławka D02 przenośna

Novum Ławka D02 przenośna

Brand: Novum

Cena: 130.00 PLN

Dostępna wersja: Kolor Szary RAL 9006. Ławka przykręcana do podłoża.

Novum Blok papierów ozdobnych "Folk"

Novum Blok papierów ozdobnych "Folk"

Brand: Novum

Cena: 21.06 PLN

26-kartkowy blok, 13 kartek to karton z ozdobnymi motywami o gramaturze 270 g/m2, 13 kartek to ozdobny papier o gramamturze 80 g/m2. Wym. 24x34 cm.

Novum Zestaw klocków piankowych z pokrowcem

Novum Zestaw klocków piankowych z pokrowcem

Brand: Novum

Cena: 130.00 PLN

Zestaw 27 kolorowych sześcianów, zabawa którymi dostarcza wielu doznań ruchowych i wzrokowych. Wielobarwne (występujące w 9 kolorach), małe kostki można dzielić na zbiory w zależności od koloru, używać do wszelkich zabaw ruchowych, a także do innych zajęć. Zasady dyktuje tylko wyobraźnia prowadzącego lub samych dzieci. Dodatkowym atutem kostek jest ich lekkość i odpowiednia wielkość - są idealne do chwytania nawet przez małe dzieci. W zestawie pokrowiec. Wym. kostki: 15 x 15 x 15cm, wym. złożonego zestawu w pokrowcu: 45 x 45 x 45cm

Novum Kwiaty kartonowe 6 cm

Novum Kwiaty kartonowe 6 cm

Brand: Novum

Cena: 3.17 PLN

  Dla najmłodszych artystów Piękne, kolorowe, wykonane z grubego papieru kształty kwiatów do prac plastycznych, stworzone  z myślą o najmłodszych artystach. Pozwolą na wykonanie efektownych kwiatów, które można podarować z okazji Dnia Mamy, Babci i Dziadka. Wystarczy odrobina kleju, drewniany patyczek i niewielka pomoc Pani aby wykonać efektowny bukiet, z którego będzie dumny każdy przedszkolak i jego rodzice.Zalety kwiatów z papieru:- dostosowane do umiejętności najmłodszych przedszkolaków, dzieci w wieku żłobkowym,- pozwalają stworzyć efektowną pracę plastyczną dającą wiele satysfakcji małym twórcom, - kolorystyka wspomaga wyrażanie własnej kreatywności,- rozwija zainteresowania twórcze.Zastosowanie:- zajęcia plastyczne z najmłodszymi dziećmi, - dekoracje sal: girlandy kwiatowe, bukiety,- tworzenie kartek okolicznościowych, - pierwsze wyklejanki. W ofercie inne wzory i koloryDodatkowe informacje Kwiaty 8 płatkówPakowane w woreczek foliowy.Wymiar: około 6 cmWaga: ok.4 gW opakowaniu około 100 sztuk    

Novum Nadstawka do lady narożnej

Novum Nadstawka do lady narożnej

Brand: Novum

Cena: 130.00 PLN

Wym.: wys. 35 x gł. 30 cm

Novum Ołówek z pianki - żółty

Novum Ołówek z pianki - żółty

Brand: Novum

Cena: 105.61 PLN

Miękki ołówek w kolorze żółtym, wykonanay z pianki pokrytej Meditapem bez ftalanów, pokrowiec zasuwany wysokiej jakości zamkiemkiem błyskawicznym. Wym.: 30 x 30 x 90 cmOłówek z pianki żółty jest oryginalną kształtką piankową, która wniesie wiele radości w życie i zabawę każdego malucha. Z powodzeniem można tę kształtkę wykorzystać do zabawy samodzielnie bądź zwiększając wachlarz możliwości i decydując się również na inne dostępne w ofercie kształtki. Ołówek może posłużyć za siedzisko do odpoczynku, niewielki stoliczek czy też pomoc podczas wykonywania ćwiczeń gimnastycznych. Sprawia wiele radości ze względu na jego formę i przyjazny kolor. Jest wygodny, miękki i sprężysty, a gwarantuje to zastosowana wewnątrz pianka odporna na odkształcenia. Nawet przez długi czas użytkowania nie traci swoich właściwości, a intensywna eksploatacja nie doprowadza do deformacji. Zewnątrz pokrowiec jest zdejmowany i zapinany na wysokiej jakości zamek błyskawiczny. Wykonany został z meditapu pozbawionego ftalanów. Stanowi pokrowiec w pełni bezpieczny podczas użytkowania, a do tego jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości. Te teoretycznie prosta pianka, oferuje niebanalną estetyką i wiele możliwości zastosowania. 

Novum Krzesło WP 30 cm zielone

Novum Krzesło WP 30 cm zielone

Brand: Novum

Cena: 130.00 PLN

Elastyczne krzesełka z tworzywa sztucznego, dzięki lekko sprężystemu oparciu oraz otworowi pomiędzy oparciem a odpowiednio wyprofilowanym siedziskiem, pomagają korygować postawę dzieci oraz utrzymują kręgosłup we właściwym ułożeniu, zapewniając komfortowe siedzenie nawet przez dłuższy czas. Antypoślizgowe, plastikowe nakładki na nóżkach zapewniają stabilność, ponadto zapobiegają zarysowaniom na podłodze. Ciepłe kolory krzesełek dodają uroku wnętrzom, są niebywałą zachętą do używania ich w trakcie zajęć czy też zabaw. Nadają się także dla dorosłych.

Novum Symetric

Novum Symetric

Brand: Novum

Cena: 142.20 PLN

Dzieci uczą się rysowania symetrycznych wzorów, doskonaląc jednocześnie zręczność, sprawność manualną, koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację. Symetric umożliwia analizę i pozycjonowanie kształtów, odległości, rozwija zdolność wizualizacji. W zestawie: blat wykonany z białej płyty MDF z drewnianymi listwami (32 x 44,5 cm) oraz 20 przezroczystych kart A4 z wzorami.

Novum W ogrodzie zoologicznym

Novum W ogrodzie zoologicznym

Brand: Novum

Cena: 13.32 PLN

Książeczka z serii Logico Primo wyłącznie do użytku z ramką Logico Primo. Ramka znajduje się w oddzielnej sprzedaży.

Novum Piłki emocje

Novum Piłki emocje

Brand: Novum

Cena: 56.83 PLN

Zestaw sześciu kolorowych piłek z twarzami pokazującymi różne emocje. Śr. 10 cm

Novum Kapelusze do prac plastycznych

Novum Kapelusze do prac plastycznych

Brand: Novum

Cena: 8.05 PLN

Zestaw 48 kapeluszy do prac plastycznych, w 4 różnych wzorach. Śr. 2,5 - 3,5 cm

Novum Basen narożny - zielony

Novum Basen narożny - zielony

Brand: Novum

Cena: 731.63 PLN

Basen narożny – zielony zagwarantuje długi czas wspaniałych zabaw dla każdego milusińskiego. Przyjazny, zielony kolor, który koi i uspokaja, jednocześnie pobudzając wyobraźnię i inspirując do wymyślania fascynujących zabaw. Basen nie zajmuje wiele miejsca, a narożna forma pozwala wkomponować go także w przestrzenne pokoiki dziecięce. Wypełniony piłeczkami umożliwi zabawę samodzielną, jak i z rówieśnikami. Pewne jest jednak to, że frajdy będzie co nie miara. Usatysfakcjonuje chłopców i dziewczynki. Najmłodsze dzieci, które zyskują okazję do bezpiecznej zabawy, jak i te nieco straszne, które lubują się w już bardziej skomplikowanych zabawach. Grube ścianki basenu wykonane zostały z odpornej na deformację pianki, dlatego też jej intensywne użytkowanie nawet przez długi czas nie powoduje, że staje się mniej miękka czy sprężysta. Wciąż zachowuje swoje właściwości. Zewnętrzna warstwa to wykonanie z nietoksycznego i w pełni bezpiecznego w użytkowaniu meditapu, pozbawionego ftalanów. Wym.: dł. boku zewnętrznego 160 x 160 cm, łuk 260 cm, grubość ścianki 20 cm. Sugerowana ilość piłek: 2000 szt.

Novum Deszczomierz

Novum Deszczomierz

Brand: Novum

Cena: 130.00 PLN

Deszczomierz pozwala na pomiar wielkości opadów (skala w mm). Można go ustawić na płaskiej powierzchni lub wbić w ziemię za pomocą plastikowego kołka. W zestawie praktyczna pokrywka do zbiornika.

Producenci

Kategorie